Dołącz do nas!

Zainteresowany udziałem w nadchodzącym obozie? Czy pragniesz polepszyć swoje umiejętności futbolowe w świetnej atmosferze?
Zapisz się na wysokiej jakości obozy dla dzieci!

Wykwalifikowana kadra trenerów

Kadra obozów tworzą nauczyciele wychowania fizycznego (10lat doświadczenia pracy zawodowej), posiadający licencje trenerskie UEFA A i B oraz 20-letnie doświadczenie jako zawodnicy. Dzięki ich wiedzy trenerskiej i praktycznym umiejętnościom  zapewniamy wysoki poziom szkolenia i profesjonalne podejście do rozwoju uczestników obozów. Dodatkowo, doświadczenie w pracy z młodzieżą przyczyni się do stworzenia inspirującej i bezpiecznej atmosfery, sprzyjającej rozwojowi sportowemu oraz osobistemu uczestników.

BAZA SPORTOWA

Podczas obozów  dobieramy obiekty sportowe  w których jest możliwość trenowania na obiektach ze sztuczną/naturalną trawą oraz w alternatywie jest hala sportowa. Dodatkowo dbamy by podczas obozów obiekty posiadały zaplecze do  odnowy biologicznej.

TRENINGI

  • Podczas naszych treningów, które odbywają się dwa razy dziennie, uczestnicy będą nie tylko doskonalić swoje umiejętności techniczne, ale także uczyć się dbać o swoje ciało i umysł. Zajęcia zawierają elementy gimnastyki korekcyjnej oraz trening z Blazepod, który rozwija percepcję i czas reakcji.

TRENINGI

  • Jednym z kluczowych elementów naszego programu jest nauczanie radzenia sobie z wyzwaniami oraz rozwijanie cech jak odpowiedzialność, pokora, szacunek i przyjaźń.

TRENINGI

  • Chcemy, aby nasi uczestnicy nie tylko stawiali sobie ambitne cele na boisku, ale także mieli umiejętność przekraczania siebie również poza nim.

ATRAKCJE

  •  Uczestnicy będą mieli okazję brać udział w turniejach obozowych: W grach planszowych/karcianych/logicznych, piłkarskich, blazepod

ATRAKCJE

  • Organizujemy również czas na relaks i integrację, poprzez wspólne czytanie książek, czy  oglądanie meczów i filmów w naszym “obozowym kinie” oraz wycieczki poznające region.

Zapisy

LETNI OBÓZ PIŁKI NOŻNEJ 2024 Nowa Ruda (Słupiec)

1 turnus: od 23 do 29 czerwca 2024r.Centrum Turystyczno – Sportowe Sp. z o. o. Kłodzka 16, 57-402 Nowa Ruda